Biegaj z głową.

Inteligentny plan treningowy, który pomoże Ci zadbać o formę i zdrowie.

Dla uczestników Narodowego Spisu Biegaczy nawet 5 tygodni abonamentu w prezencie!

Regulamin promocji

Pomogliśmy Wam przygotować się do ponad 50 imprez biegowych

Zaplanowaliśmy dla Was ponad 774 019 treningów!

ZACZNIJ KORZYSTAĆ Z INTELIGENTNEGO PLANU

Algorytm SMART®.

Światowej klasy metody treningowe teraz dostępne dla każdego, bez względu na cel, czy stopień zaawansowania. Korzystaj z eksperckiej wiedzy trenerskiej i ciesz się każdym treningiem.

Analiza Twoich treningów na bieżąco.

Każda Twoja aktywność poddawana jest analizie i uwzględniana przy tworzeniu planu treningowego. Nie musisz martwić się o dobór ćwiczeń, zrobimy to za Ciebie, maksymalizując efekty.

Pomiar stopnia regeneracji organizmu.

Odpowiedni dobór obciążeń treningowych jest kluczowy dla Twojego postępu i efektywności ćwiczeń. Dlatego na bieżąco monitorujemy Twój poziom zmęczenia i uwzględniamy go tworząc plan treningowy.

Monitorowanie postępów.

Wskaźnik Twojej formy Motivato Score, pomiar tygodniowego postępu, czy cotygodniowy raport podsumowujący to tylko niektóre elementy, dzięki którym sam przekonasz się, że Twoja forma rośnie.

Rekomendacja wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski.

Produkty Motivato poleca i rekomenduje Jakub Nowak - wielokrotny reprezentant Polski w bieganiu, najszybszy biegacz na 5000m w Polsce w 2012 roku, zwycięzca wielu biegów ulicznych, w tym m.in. Biegu Powstania Warszawskiego 2011.

"Plany treningowe oferowane przez Motivato stoją na bardzo wysokim poziomie. Polecam je wszystkim, którzy chcą pracować nad swoją formą, bez względu na wiek, doświadczenie i poziom zaawansowania."

Jakub Nowak, reprezentant Polski w bieganiu

Trenujący z Motivato SMART osiągają 96% wyznaczonych celów.

... dołączysz do grona zwycięzców?

Aktywuj SMART®

Co zyskujesz?

Motivato SMART®
Plan ułożony przez doświadczonych specjalistów
Interaktywny dziennik treningowy
Łatwy import danych z innych aplikacji i urządzeń
Algorytm Motivato SMART® dostosowujący plan do Twoich postępów
Analiza regeneracji i zmiennych pozatreningowych NOWOŚĆ
Wskaźnik Twojej formy, regeneracji i postępów NOWOŚĆ
Porady i wskazówki od trenerów - na trening i zawody
Prognozy Twoich wyników
AKTYWUJ

O nas

Przeczytaj o naszym zespole i zobacz co mówi o nas Medalista Mistrzostw Polski.

Zgrany zespół

Nasz zespół to wybuchowa mieszanka doświadczonych trenerów i specjalistów od informatyki i statystyki. Od 2012 roku pracujemy nad platformą pozwalającą w skuteczny sposób przygotowywać się do kolejnych sportowych wyzwań.

Efektem tych prac jest platforma treningowa Motivato, usługa Motivato COACH® oraz autorski algorytm treningowy, dzięki którym światowej klasy metody treningowe stają się dostępne dla każdego.

Specjalistyczna wiedza - Trenerzy

Układaniem planów treningowych w serwisie Motivato zajmuje się profesjonalny sztab trenerski.

Zespołem zarządza Bartek Michalak - trener II klasy lekkiej atletyki, wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski PZLA, doktorant AWF.

Wszyscy trenerzy są absolwentami czołowych polskich AWF, instruktorami oraz trenerami I i II klasy.

Damian Kokowicz

Aga Berniak

Bartek Michalak

Rekomendacja wielokrotnego Medalisty Mistrzostw Polski

Produkty Motivato poleca i rekomenduje Jakub Nowak - wielokrotny reprezentant Polski w bieganiu, najszybszy biegacz na 5000m w Polsce w 2012 roku, zwycięzca wielu biegów ulicznych, w tym m.in. Biegu Powstania Warszawskiego 2011.

"Plany treningowe oferowane przez Motivato stoją na bardzo wysokim poziomie. Polecam je wszystkim, którzy chcą pracować nad swoją formą, bez względu na wiek, doświadczenie i poziom zaawansowania."

Jakub Nowak, reprezentant Polski w bieganiu

Jak to działa?

Przeczytaj jak wygląda korzystanie z aplikacji Motivato.

1

Wyznaczenie celu i ankieta treningowa

Po zalogowaniu określ jaki cel chcesz osiągnąć - zacząć biegać, schudnąć, a może ukończyć bieg na 10km, albo maraton? Określ kiedy chcesz to zrobić i o jakim wyniku myślisz.

Wyznaczenie celu jest pierwszym krokiem do ułożenia planu treningowego w Motivato. Możesz wyznaczyć kilka celów i wybrać, który jest dla Ciebie najważniejszy.

Przykładowe cele użytkowników:

2

Realizacja tygodniowych celów

Twój plan treningowy zostanie wygenerowany specjalnie dla Ciebie - w oparciu o Twoją historię, Twoje wyniki, aktualną formę i wyznaczone cele.

Do stworzenia planu wykorzystujemy autorski algorytm treningowy, bazujący m.in. na opracowaniach Jacka Danielsa, czy Grega McMillana, oraz własnych badaniach.

3

Twoja forma rośnie

Realizujesz swój indywidualny plan treningowy i obserwujesz jak rośnie Twoja forma i poprawiają się wyniki. Średni postęp naszych użytkowników to aż 7% w sezon!

Dzięki automatycznemu pobieraniu treningów z aplikacji Endomondo, Runkeeper i zegarków GPS, korzystanie z Motivato jest łatwe i przyjemne.

Wykorzystaj: